Loading...

Meist

Teenindame kliente komposiitmaterjalide valdkonnas ning pakume neile kohandatud komposiitmaterjalidest tooteid ja täielikke lahendusi. Me oleme samuti parimad süsteemsed tarnijad tänu silmapaistvale tehnilisele teenindamisele ning igakülgsele oskusteabele seadmete ja rakenduste vallas.

Põhimõtted

Olles pikaajalise traditsiooniga perekonnaettevõte, ei mõtle me mitte kvartaalsetele tulemustele, vaid põlvkondade jooksul saavutatud edusammudele. Meie tegevusjuhiseks on see, mis on ettevõttele kasulik pikas perspektiivis.

Sellest hoolimata oleme teadlikud, et ainukesed püsivad asjad siin elus on muutused. Sõltumatu ja keskmise suurusega perekonnaettevõttena reageerime uuenduslikult, kiiresti ja paindlikult nii oma klientide vajadustele ja turul toimuvatele muutustele kui ka ökoloogilistele probleemidele. Meie selline hoiak on omane kogu ettevõttele

Tutvuge BÜFA põhimõtetega alltoodud PDF-väljaandes ja videomaterjalides.

Komposiitmaterjalid

BÜFA Composite Systems tarnib süsteeme, mis koosnevad uuenduslikest kliendi soovidele vastavatest komposiitmaterjalidest valmistatud toodetest, pakub suurepärast tehnilist teenindust, kõikehõlmavaid lahendusi ja seadmeid, aga ka rakenduste eksperdihinnanguid.

BÜFA Composite Systemsi kasutuses olev tehnoloogiliste teadmiste kogum tähendab eelistatult oskusteavet tootjatele autotööstuse, rööbassõidukite, tuuleenergeetika, ehituse, sanitaarseadmete, mahutite ja torude, merenduse ning vaba aja veetmise vahendite vallas.

Järjepidevus

Me oleme seadnud BÜFA Composite Systemsis töö eesmärgiks selle, et meie tootevalikus oleks üle 50% koobaltiühendeid mittesisaldavaid tooteid.

Me töötame erinevates valdkondades selle nimel, et suurendada meie toodete vastavust säästva arengu põhimõtetele. Alates möödunud aastast oleme hakanud kasutama ökovaike, mis on ligikaudu 40 protsendi ulatuses valmistatud taaskasutatavast toorainest.

Rea projektide raames töötame välja stüreenivabu süsteeme, mis võimaldavad tootjatel vähendada heitkoguseid ja saastumist LOÜdega (lenduvate orgaaniliste ühenditega). LOÜdest loobumise järgmiseks näiteks on BÜFA®-AE-Cleaner, väga tõhus puhastusvahend, mida tootjad on tunnustanud tavapäraste puhastusvahendite, näiteks atsetooni asendajana.

Lisaks on BÜFA Composite System välja töötanud nn „täieliku BÜFA vahu vaikude süsteemi“. Materjali vahustamisel on võimalik vähendada detailide massi kuni 45%.

buefa
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed