Loading...

Gelcoati ja Topcoati pinnakatte materjalid / pigmendid

Õige Gelcoati ja Topcoati pinnakatte materjalide / pigmentide valimine on absoluutselt otsustav nii kiudarmeeritud kui ka vormvalatud detailide lõppomaduste suhtes.

Just seetõttu on kvaliteet äärmiselt tähtis! Gelcoati ja Topcoati pinnakatte materjalid / pigmendid on ilmastikukindlad, valguskindlad, läikega, kemikaali- ja korrosioonikindlad ning loomulikult ka mehaanilised omadused olenevad põhimõtteliselt kahest tegurist. Esikohal on see, milliseid materjale on kasutatud Gelcoati saamiseks, ning teiseks, kuidas seda saab erinevatess värvides kasutada.

Me garanteerime, et meie BÜFA® Gelcoati ja Topcoati (pinnakatte materjalid) on valmistatud üksnes sellistest lähteainetest, mida on pikka aega katsetatud ja mis on ennast õigustanud. Kasutajate käsutuses on lai valik Gelcoati lõppviimistluskihi materjale, mida saab peale kanda kas pintsli või pihustiga. Kõiki Gelcoati lõppviimistluskihi materjale iseloomustab hea töödeldavus, näiteks õhu eraldamine, voolavus ja vormi märgamine.

Optimaalsed tiksotroopsed omadused hoiavad ära voolamise vertikaalsetel pindadel ning koos põhivaigu reaktsioonivõimega tagab kiire ja läbiva kõvenemise. Meie läbiproovitud Eurotinteri tehnoloogia võimaldab Gelcoatide äärmiselt paindlikku toonimist. See värvi- ja lakitööstuses hästi tuntud süsteem võimaldab saada mitu tuhat kindlaksmääratud värvivarjundit.

Piiramatu värvivalikuga BÜFA® pigmentpastad

BÜFA® pigmentpastad kujutavad endast peeneksjahvatatud kvaliteetseid pigmente mitmesugustes süsteemides.
BÜFA® pigmentpastad põhinevad küllastumatutel polüestervaikudel väikese monomeeride sisaldusega (tooterühm 730) või monomeeri mittesisaldavates (tooterühm 743, MF) segudes.

BÜFA® pigmentpastasid võib kasutada nii Gelcoatide ja lõppviimistluskihi materjalide toonimiseks kui ka UP- (küllastumatutel polüestervaikudel) ja VE-põhiste (vinüülestritel) vaikude valamisel ja nendega lamineerimisel.

ASJAKOHASED VIDEOD

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed
Küsige toote kohta