Loading...

Mahutid ja torud

Me pakume mahuti- ja torutööstusele laia valiku eritooteid, mis peavad vastu pikaajalisele mehaanilisele pingele.

Mahutite valmistamiseks (näiteks keemiatööstuse/põllumajanduse/torujuhtmete tarbeks) kasutatavad kiudarmeeritud plastid alluvad sageli pideva suure koormuse toimele.

Korrosioonile vastupidavate vaikude valimisel on tähtis valida just sellised tooted, mis tagavad vajaliku suutlikkuse ja sobivad kõnesolevaks rakenduseks.

Palju aastaid on tööstuslikes protsessides ja keemiatööstuses kasutatavate seadmete detailide valmistamiseks kasutatud Atlac©-i vaikudel põhinevaid komposiitmaterjale. Tootja Aliancys Atlac©-i vaigud on alati silma paistnud vastupidavuse poolest ja säilitanud tugevuse karmides tingimustes. Kasutatavatele materjalidele esitavad väga suuri nõudmisi vesi, happed, leelised, temperatuuride vaheldumine, vahetu kokkupuude oksüdeerijate ja difundeeruvate ainetega.

BÜFA Composite Systems pakub selle tööstusharu tarbeks laia valiku eritooteid (näiteks VE-l, bisfenool A-l või ISO/NPG-l põhinevaid kasutusvalmis Gelcoati/Topcoate).

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed
Küsige tööstuse kohta