Loading...

Merendus

Klaaskiudarmeeritud plastide tähtis kasutusvaldkond on väikelaevade ehitamine. Kvaliteetsetest klaaskiudarmeeritud plastidest toodetakse purje- ja mootorjahtide ning mootorpaatide üksikuid detaile, kõiki tekke ja ka komplektseid keresid.

See tööstusharu on klaaskiudarmeeritud plastide tähtis kasutusvaldkond. Kvaliteetsetest klaaskiudarmeeritud plastdetailidest on valmistatud purje- ja mootorjahtide ning mootorpaatide üksikud detailid, kõik tekid ja ka komplektsed kered. Kuna need peavad vastu pidama pidevale päikesekiirguse ja merevee toimele ning ka omanike tehtavatele korduvatele pinnahooldustöödele, peab Gelcoati kattekiht vastama rangetele kvaliteedinõuetele. Materjali kõige tähtsamateks tunnusteks on sellised omadused nagu värvikindlus, vastupanuvõime osmoosile ja pinnaläige.

Lisaks ISO/NPG-l ja ISO-l põhinevatele Gelcoati ja Topcoati kvaliteediga vaikudele kuulub BÜFA komposiitmaterjalide programmi ka suur valik kvaliteetseid liimpahtleid. Siia kuuluvad kvaliteetsed VE-liimpahatlid (näiteks laevakerede ja -tekkide liimimiseks), kihttarinditele (näiteks vahtmaterjalide, balsapuidu liimimiseks) mõeldud liimpahtlid, universaalselt kasutatavad liimpashtlid (puidu, metalli, klaaskiudarmeeritud plastide liimimiseks), aga ka väga spetsiaalsed lahendused, näiteks „vedelad klaasmatid“ õhumullide ärahoidmiseks Gelcoati taga.

Laev

Reisijate vedamisel laevadega on äärmiselt tähtis, et tulekaitse oleks maksimaalsel tasemel, samuti mängib üha suuremat rolli kergkonstruktsioonide kasutamine. Me pakume oma täielikus tooteprogrammis lahendusi laevade sise- ja väliselementide vallas, näiteks päästepaatide, dušikabiinide, pesemisruumide ja sanitaarsõlmede jaoks, aga ka vaba aja veetmise piirkondade jaoks (liuteed, basseinid ja ronimisseinad).

Saadaval on laialdases valikus tuletõkketooteid BÜFA®-Firestop (Gelcoat, Topcoat, liimpahtlid, spetsiaalvaigud, eritooted), samuti ulatuslik oskusteave materjalidele esitatavate nõuete kohta, nagu näiteks süttivus, leegi levimiskiirus, suitsugaaside eraldumine või nende toksilisus.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed
Küsige tööstuse kohta