Loading...

Rööbassõidukid

Mitu aastat on Büfa välja töötanud tulekaitse süsteemseid lahendusi, mis vastavad raudteetööstuses kehtivatele rangetele standarditele/tulekaitsestandarditele. Meie kliendid on maailma juhtivate tootjate varustajad.

„See, mis võib põleda, vajab erilist kaitset.“

Tulekahju tagajärjed võivad olla katastroofilised, eelkõige siis, kui see puhkeb rööbassõidukites, sest sageli möödub palju väärtuslikke minuteid tulekahju puhkemise ja sõidukist evakueerimise vahel. Seetõttu on ennetav tulekaitse rööbassõidukites erakordselt suure tähtsusega.

BÜFA Composite Systems on äärmiselt suure pädevusega kõiges, mis puudutab „tulekaitsesüsteemidega“ seonduvaid rahvusvahelisi eeskirju, nendes kasutatavaid meetodeid ja tulekaitsestandardite erinevuste hindamist.

Saadaval on laialdases valikus tuletõkketooteid BÜFA®-Firestop (Gelcoat, Topcoat, liimpahtlid, spetsiaalvaigud, eritooted), samuti ulatuslik oskusteave materjalidele esitatavate nõuete kohta, nagu näiteks süttivus, leegi levimiskiirus, suitsugaaside eraldumine või nende toksilisus.

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed
Küsige tööstuse kohta