Loading...

Tulekindlad süsteemid

Järeldus

BÜFA®-Firestop kaitseb ennast ise. Sellise erakordse toime põhjused on järgmised.

1. Karboniseerimine

Kuumuse toimel vabaneb integreeritud BÜFA®-Firestopi süsteemist fosforhape. See karboniseerib pinna, mis hakkab nüüd omakorda toimima kaitsekihina.

2. Vee kõrvaldamine

Temperatuuridel üle 200 °C laguneb alumiiniumhüdroksiid alumiiniumoksiidiks ja veeks. Vesi jahutab põlenguallikat ja vähendab eralduvate suitsugaaside kogust. Alumiiniumoksiid moodustab keraamilise kaitsekihi.

3. Pundumine

Kõrge temperatuuri toimel hakkab detaili pind punduma. Pundumisprotsessi käigus vabaneb pinnast süsinikuühenditel põhinev kaitsev vaht.

BÜFA®-Firestopi sarja tooted võimaldavad nende omaduste optimaalset ärakasutamist kõikide mõeldavate rakenduste puhul eraldi või kombinatsioonis üksteisega.

BÜFA®-Firestopi sarja kõiki tooteid on igakülgselt katsetatud nii Saksamaa kui ka rahvusvaheliste standardite kohaselt. Neid saab peale kanda kiiresti ja probleemideta, tootmisprotsessile ei esitata mingeid erilisi nõudeid.

4. Toime gaasifaasis

Tänu põlenguallika tõhusale mahasurumisele, mis algab juba gaas eraldumise ifaasis, hoitakse ära tule edasine levik. BÜFA Fire Retardanti süsteemid tagavad klaaskiudarmeeritud plastidest (GRP) valmistatud detailidele vajaliku tulekaitse ning seega ka teie optimaalse ohutuse. Uuenduslikud lahendused kõikidele rakendustele!

ASJAKOHASED VIDEOD

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. |More info |Agreed
Küsige toote kohta